Ota Meihin yhteyttä

Ole Meihin yhteydessä

Karvaamokuja 2 A 00380 Helsinki

Henri Häyrinen, toimitusjohtaja
Puh. 040 774 1480, henri.hayrinen@laatutakuu.fi

Yrittäjäpalvelu ja yrittäjärekrytointi

Tiina Koivulahti, palvelukoordinaattori (Miia Korpi, äitiyslomalla)
Puh. 02051 41438 tai 040 708 3966, tiina.koivulahti@laatutakuu.fi

Marja Kaario, rekrytointipäällikkö
Puh. 050 466 8828 marja.kaario@laatutakuu.fi

Anu Saarinen, aluepäällikkö (siivous)
Puh. 02051 41424 tai 041 530 6188 anu.saarinen@laatutakuu.fi

Juho Selin, aluepäällikkö (siivous)
Puh. 040 736 5459 juho.selin@laatutakuu.fi

Jarkko Autio, aluepäällikkö (kiinteistöhuolto)
Puh. 02051 41439 tai 040 525 4113 jarkko.autio@laatutakuu.fi

Laskutus

Mirja Eksymä, palvelusihteeri
Puh. 02051 50507 tai 040 505 9581 mirja.eksyma@laatutakuu.fi

Siivouksen palvelutuotanto

Ahmet Akin, palveluesimies (Suomen Laatutakuu Palvelut Oy, omatuotanto)
Puh. 040 759 1526 ahmet.akin@laatutakuu.fi

Siivous- ja kiinteistöhuoltopalveluiden myynti

Tarjouspyynnöt laatutakuu@laatutakuu.fi

Biokatu 12 33520 Tampere

Yrittäjäpalvelu

Salla-Mari Korkiatupa, aluepäällikkö
Puh. 02051 40507 tai 040 836 7034 salla-mari.korkiatupa@laatutakuu.fi

Yrittäjärekrytointi

Marja Kaario, rekrytointipäällikkö
Puh. 050 466 8828 marja.kaario@laatutakuu.fi

Siivous- ja kiinteistöhuoltopalveluiden myynti

Tarjouspyynnöt laatutakuu@laatutakuu.fi

Postikatu 2 20250 Turku

Yrittäjäpalvelu

Eini Helenius, aluepäällikkö (siivous)
Puh. 040 755 0733 eini.helenius@laatutakuu.fi

Jarkko Autio, aluepäällikkö (kiinteistöhuolto)
Puh. 02051 41439 tai 040 525 4113 jarkko.autio@laatutakuu.fi

Yrittäjärekrytointi

Marja Kaario, rekrytointipäällikkö
Puh. 050 466 8828 marja.kaario@laatutakuu.fi

Siivous- ja kiinteistöhuoltopalveluiden myynti

Tarjouspyynnöt laatutakuu@laatutakuu.fi

Itkonniemenkatu 29 E, 70500 Kuopio

Yrittäjäpalvelu

Arja Aarni, asiantuntija
Puh. 02051 44983 tai 040 7587368 arja.aarni@laatutakuu.fi

Yrittäjärekrytointi

Marja Kaario, rekrytointipäällikkö
Puh. 050 466 8828 marja.kaario@laatutakuu.fi

Siivous- ja kiinteistöhuoltopalveluiden myynti

Tarjouspyynnöt laatutakuu@laatutakuu.fi

Yrttipellontie 1 D, 90230 Oulu

Yrittäjäpalvelu

Petri Hälinen, aluepäällikkö
Puh. 02051 43951 tai 0400 411 578 petri.halinen@laatutakuu.fi

Yrittäjärekrytointi

Marja Kaario, rekrytointipäällikkö
Puh. 050 466 8828 marja.kaario@laatutakuu.fi

Siivous- ja kiinteistöhuoltopalveluiden myynti

Tarjouspyynnöt laatutakuu@laatutakuu.fi

Yhteystiedot

  • Suomen Laatutakuu Palvelut Oy
  • Osoite: Karvaamokuja 2 A, 00380 Helsinki
  • Puhelin: 0205 150 500

Laskutusosoite

  • Suomen Laatutakuu Palvelut Oy
  • Osoite: PL 920, 01055 ISS
  • Y-tunnus: 0956682-8
  • Operaattori: Basware Oyj BAWCFI22
  • OVT-tunnus: 003709566828