Ota Meihin yhteyttä

Ole meihin yhteydessä

Karvaamokuja 2 A 00380 Helsinki

Henri Häyrinen, toimitusjohtaja
Puh. 040 774 1480, henri.hayrinen@laatutakuu.fi

Yrittäjäpalvelu ja yrittäjärekrytointi

Miia Korpi, palvelukoordinaattori
Puh. 040 708 3966, miia.korpi@laatutakuu.fi        

Marja Kaario, rekrytointipäällikkö
Puh. 050 466 8828 marja.kaario@laatutakuu.fi

Anu Saarinen, aluepäällikkö (siivous)
Puh. 02051 41424 tai 041 530 6188 anu.saarinen@laatutakuu.fi

Juho Selin, aluepäällikkö (siivous)
Puh. 040 736 5459 juho.selin@laatutakuu.fi

Jarkko Autio, aluepäällikkö (kiinteistöhuolto)
Puh. 02051 41439 tai 040 525 4113 jarkko.autio@laatutakuu.fi

Tiina Koivulahti, koordinaattori

Puh. 040 166 3944, tiina.koivulahti@laatutakuu.fi       

Laskutus

Mirja Eksymä, palvelusihteeri
Puh. 02051 50507 tai 040 505 9581 mirja.eksyma@laatutakuu.fi

Siivouksen palvelutuotanto

Ahmet Akin, palveluesimies (Suomen Laatutakuu Palvelut Oy, omatuotanto)
Puh. 040 759 1526 ahmet.akin@laatutakuu.fi

Siivous- ja kiinteistöhuoltopalveluiden myynti

Tarjouspyynnöt laatutakuu@laatutakuu.fi

Yhteystiedot

  • Suomen Laatutakuu Palvelut Oy
  • Osoite: Karvaamokuja 2 A, 00380 Helsinki
  • Puhelin: 0205 150 500

Laskutusosoite

  • Suomen Laatutakuu Palvelut Oy
  • Osoite: PL 920, 01055 ISS
  • Y-tunnus: 0956682-8
  • Operaattori: Basware Oyj BAWCFI22
  • OVT-tunnus: 003709566828